KASPIAN pripravuje MY STREET – konferu nabitú stretnutiami, inšpiráciou a zdieľaním skúseností z práce s deckami a mladými už 6. novembra 2014 v Bratislave.

Zažite si inšpiratívne prezentácie s odvážnymi myšlienkami v praxi a workshopy zamerané na rozvoj práce s deťmi. Vyskúšajte, ako si môžeme pomôcť softvérom, získajte informácie o zaujímavých zahraničných projektoch, komunikácii vašich služieb a podpore svojho tímu. Bude aj čas na zdieľanie skúseností a neobvyklé príležitosti na sieťovanie.

Zostaňte v kontakte a sledujte dianie na stránke podujatia na facebooku.

MY STREET nám pomáhajú realizovať aj ZSESCRNadácia PontisDesign FactoryAsociácia nízkoprahových programov pre deti a mládež (ANPDM) a ďalší uvedomelí partneri.

Projekt je podporený Islandom, Lichtenštajnskom a Nórskom prostredníctvom Programu aktívne občianstvo a inklúzia, ktorý realizuje Nadácia Ekopolis v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska a SOCIA – nadácia na podporu sociálnych zmien a tiež z Programu švajčiarsko-slovenskej spolupráce, ktorý realizuje Nadácia Ekopolis v spolupráci s partnermi SOCIA a Karpatská nadácia.

Ďakujeme. KASPIAN