Kreate klub

Kreate klub je bezpečným miestom pre mladých ľudí, nový koncept neformálnej psychologickej pomoci pre mladých ľudí a projekt občianskeho združenia IPčko.

KREATE KLUB je miestom, kde môžeš spoznať a zanechať stopu svojho JA a vyjadriť svoje bytie, ak to tak budeš chcieť. Tu sa učíme úcte k sebe samým aj k sebe navzájom. KREATE KLUB vznikol, aby mladí ľudia, ktorým je ťažko, ale aj tí, ktorí majú šťastné dni, mali na svete miesto, kde môžu dostať anonymnú a bezplatnú odbornú psychologickú pomoc, zažiť záujem, zábavu, podporu, rozvoj a nový štart.

Klub je miestom pre spojenie ľudí a umenia vo všetkých jeho podobách, slobode a kreativite, ktorú ponúka. Nemusíš však byť nadšencom umenia a sebavyjadrovania, môžeš len tak s nami tráviť voľný čas. Organizujeme tu koncerty, diskusie, čítačky, workshopy, ochutnávky umenia vo všetkých jeho podobách, na ktoré pozývame aj mladých ľudí mimo komunity v klube. Odborníci z KREATE KLUBU sú súčasťou života mladých ľudí a môžu ich podporiť, usmerniť a pomôcť, keď je to potrebné. KREATE KLUB je priestor, v ktorom majú mladí ľudia možnosť tvoriť, alebo len tak byť po boku psychológa, psychologičky a ďalších mladých ľudí.

Veríme, že v neformálnej komunite KREATE KLUBU nájdu jeho návštevníci a návštevníčky pocit bezpečia, odbornú psychologickú pomoc, inšpiráciu a rast. Chceme vytvárať prostredie pre každého, aby sa cítil zahrnutý a podporovaný. Pozorne počúvame, čo hovoria mladí ľudia a vždy sme pripravení objavovať spoločne s nimi nové nápady.

Otváracie hodiny
STREDA 15:00 – 20:00
ŠTVRTOK 15:00 – 20:00
PIATOK 15:00 – 21:00
SOBOTA 17:00 – 21:00

Kontakt

KREATE KLUB
Jarková 71
080 01 Prešov

ipcko@ipcko.sk

Menu